koRdełki

Nastał sezon dzieciowy i ruszyła miniprodukcja kołderek dziecięcych. Póki co, powstały dwie, kilka jeszcze czeka na swoją kolej... chyba, że wpadnę w międzyczasie na inny pomysł na prezent dla nowego malucha. Fotki wrzucam bez dzieci, bo nie miałam ze sobą aparatu, jak byłam w odwiedzinach. Pierwsza jest dla Antosi.
Materiał na tyle mi się podobał, że mało go pociachałam, choć jest tu kilka kawałków wyciętych i ze dwa dodane z innej tkaniny. Jest w Białymstoku na szczęście sklepik z materiałami pościelowymi; bawełna dobrej jakości i w dobrej cenie.
Druga jest dla chłopca. Niestety nie miałam materiałów ze statkami, albo jakimiś morskimi zwierzętami, bo tata Jasia jest marynarzem :P
Ale wyszła całkiem niebieska :) Ponoć jak na chłopca przystało. 

Zaczęłam też większy projekt szyciowy- narzuta dla brata. Trochę się już naklęłam przy tym, ale chyba do przodu, mimo, że mało zrobiłam, póki co, a na dodatek kilka rzeczy dopiero teraz rozkminiłam i będę poprawki robić. Póki co, fotek nie wrzucam, bo nie i nie mam, a i też niebardzo jest jeszcze czemu te fotki robić. Najpierw chyba potrzebuję nauczyć się nieco więcej systematyczności, bo ostatnio nic mi się nie chce... no, może na rower ;) Co przy odrobinie pogody będzie możliwe, np. jutro!

Komentarze

 1. No i gdzie jest twój ufok :), rozglądam się i nie widzę nowych fotek, pokaż go kiedyś :))) Chyba chodzi o ptaszka?
  Fajne radosne te twoje kołdereczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, dobrze myślisz, o ptaszka chodzi. Idzie mi dość opornie, ale idzie! Chyba (a raczej nie chyba) brakuje mi zawziętości i dążenia do celu, tak po prostu.

   Usuń
 2. ...niebieska w baranki, czy owieczki jest culowa...:) a statki to tatuś marynarz lubi, a tak dzięki Tobie, może mały chłopczyk na pasterza wyrośnie...:)To lepszy pomysł, niż mieć w każdym porcie inna dziewczynę, jak to na marynarza przystało...;)Lubię te Twoje patchworkowe wyczyny...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne, wesołe kołderki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podobają mi się Twoje prace, dlatego chciałabym Cię zaprosić na www.qrkoko.pl, gdzie z okazji przeprowadzki na nową stronę organizuję konkurs z nagrodami rzeczowymi. Zachęcam do udziału :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza